Online таксi

Замовити таксі в Києві з кожним днем ​​стає все простіше. І справа не тільки у великому виборі пропозицій. Інформаційні технології полегшують життя в багатьох сферах, а служба таксі МіМакс оперативно їх впроваджує в свою роботу. Звичний телефонний дзвінок або онлайн-замовлення через інтернет – реакція нашого оператора буде миттєвою.

Онлайн-замовлення таксі в Києві – суцільні переваги

Тепер не потрібно щохвилини знову набирати номер диспетчерської служби, можливості інтернету безмежні. Приділивши всього лише мить для заповнення заявки онлайн на сайті, Ви вже через кілька хвилин будете відкривати дверцята прибулого автомобіля. Виклик таксі в Києві став простим і доступним. Ви спокійно і без зайвого хвилювання вкажете адресу маршруту в електронній формі замовлення, яка передбачає навіть такі подробиці, як бажана місткість автомобіля, наявність кондиціонера або можливість перевезення тварини.

 

  • Простота заповнення. Просто вкажіть адресу замовлення і кінцеву точку маршруту. Якщо є особливості під’їзду до Вашого місця знаходження, повідомлення про них прискорить прибуття екіпажу.
  • Миттєва реакція. Уже через 5-7 хвилин диспетчер повідомить про час прибуття таксі. Не забудьте про телефон зворотного зв’язку, щоб ми могли надіслати вам текстове повідомлення або зателефонувати.
  • Попереднє замовлення. Ви зможете замовити таксі МіМакс на конкретний час і спокійно займатися поточними справами, не побоюючись, що про Вас забудуть або доведеться шукати інше авто.
  • Відображення вартості. Відзначивши всі Ваші пункти в формі онлайн-замовлення, можна побачити вартість поїздки ще до підтвердження заявки. Це дає можливість підкоригувати свої бажання відповідно до фінансового стану.

 

Як бачите, служба таксі МіМакс використовує всі можливості, щоб полегшити життя клієнта. Якщо Ви недовірливо ставитеся до всіляких новинок, залишається можливість замовлення за допомогою телефонного дзвінка. Безкоштовний міський номер і номери всіх мобільних операторів України працюють цілодобово, диспетчери готові до спілкування і в будні, і в святкові дні.